Wyniki Rzeszowskiego Turnieju Judo o Puchar Dyrektora Galerii Nowy Świat w Rzeszowie

Wpisany przez marcin
środa, 28 listopada 2012 14:03
PDF Drukuj Email

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin

 

 

 

 

Kategoria 63 kg

1. Ilona Wawrzyszko (AZS JAROSŁAW)

2. Joanna Pelc (AZS JAROSŁAW)

Kategoria 60 kg

1.Damian Rząsa (AZA JAROSŁAW)

2.Kacper Dejnak (Mosir Jasło)

Kategoria 66 kg

1. Andrij Karatnyk (Millenium Rzeszów)

2. Kamil Sandecki (Mosir Jasło)

3. Tomasz Piech (Mosir Jasło)

3.Oleg Semchuk (Millenium Rzeszów)

Kategoria 73 kg

1. Mateusz Bogusz (Pantera Sanok)

2. Łukasz Pacocha (ASW JUDO JASŁO)

3. Krzysztof Sikorski (Mosir Jasło)

Kategoria 81 kg

1. Jurii Seliuk (Milenium Rzeszów)

2. Marek Korczak (Pantera Sanok)

3. Rami Hamdan (Akademia Judo Rzeszów)

3.Oleg Denysiuk (Millenium Rzeszów)

Kategoria 90 kg

1. Waldemar Wiewióra (UMCS Ostrowiec Święt.)

2. Andrzej Pietrzyk (Akademia Judo Rzeszów)

3. Juri IVASYK (Millenium Rzeszów)

3.Mateusz Fossa (Millenium Rzeszów)

Kategoria 100 kg

1. Marcin Langenfeld (Pantera Sanok)

2. Henryk Górniak (ASW JUDO JASŁO)

3. Michał Bzicki (…………)

3.Andrzej Wiater (Millenium Rzeszów)

 

Kategoria +100 kg

1. Miłosz Podleśny (Millenium Rzeszów)

2. Marek Turek (Akademia Judo Rzeszów)

Kategoria Open 63 kg:

1. Aleksandra Grabowska (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)

2. Wiktoria Sajdak (ASW JUDO JASŁO)

3. Aleksandra Walczak (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)

 

Kategoria Open 73 kg

1. Błażejewski Adrian (Millenium Rzeszów)

2. Michał Bartusik (Millenium Rzeszów)

3. Ryszard Dziura (Akademia Judo Rzeszów)

Kategoria Open 81 kg

1. Bartłomiej Grendys (Walter Rzeszów)

2. Przemysław Czarnecki (Asw Judo Jasło)

3. Marcin Paśko (Akademia Judo Rzeszów)

Kategoria Open 90 kg

1. Michał Czarnecki (Mosir Jasło)

2. Rafał Łukasik (Millenium Rzeszów)

3. Kamil Dziewit (Akademia Judo Rzeszów)

Kategoria Open 100 kg

1. Grzegorz Motowidło (Millenium Rzeszów)

2. Wojciech Surmacz (Millenium Rzeszów)

Poprawiony: środa, 28 listopada 2012 15:10