Trener i kadra

mgr Marcin Paśko

Trener sekcji Judo Marcin Paśko
Trener II klasy Judo
Instruktor Pływania
Instruktor Narciarstwa
Ratownik WOPR
mgr wychowania fizycznego

Marcin Paśko instruktor Funny Judo dla dzieci

mgr Paweł Pawliczak


Instruktor Judo

Instruktor Pływania

mgr wychowania fizycznego

 

Społeczność Judo

Częste pytania

P: Od jakiego wieku można zacząć trenować ?
O: 3 roku życia -uwarunkowane jest to faktycznym somatycznym rozwojem dziecka. more

P: Jak długo trwają zajęcia ?
O: Dla minijudo - 30 min, funy judo - 60 minut, sportowa i tradycyjna 90 minut. more

P: Czy dziewczynki mogą trenować na równi z chłopcami ?
O: Oczywiście - niejednokrotnie okazuje się że mają więcej zaangażowania i woli ćwiczeń niż chłopcy?. more

Q: Jak judo wpływa na osobowość trenujących?
A: Judo zmienia osobowość, kształtuje charakter, siłę woli, z małej zagubionej cichej myszki wyrośnie wartościowy człowiek, który wie czego chce i dąży aby to osiągnąć. more

Podsumowanie i wyniki po "World Judo Day Cup Rzeszów 2012"

Wpisany przez marcin
środa, 31 października 2012 12:27
PDF Drukuj Email

Podsumowanie po "World Judo Day Cup Rzeszów 2012" organizowanego przez UKS"Akademia Judo Rzeszów" na obiektach Galerii Handlowej "Nowy Świat" przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie na poziomie +2, gdzie mieści się Klub Judo Akademii Judo Rzeszów.


 


 

Po raz pierwszy Polsce tego typu Turniej Judo odbył się na obiektach Galerii Handlowej.
Turniej ten zorganizowany został w ramach imprez dla uczczenia Światowego Dnia Judo (World Judo Day) ogłoszonego przez IJF (International Judo Federation). W tym roku głównym przesłaniem World Judo Day było judo dla wszystkich (Judo for All). Co roku w dniu tym w świat idzie inne przesłanie.
W turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników (w rocznikach 2000 i młodsi) ze Słowacji Klub Judo Kan Bardejov, Ukraina Ippon Lwów, z Jasła ASW Judo Jasło, UKS "Mosir" Jasło, UKJ Millenium Rzeszów, UKS "15" Krosno, PKS Kolping Jarosław oraz zawodnicy organizatorów UKS "Akademia Judo Rzeszów"
Turniej odbył się w przyjaznej świąteczno-rodzinnej atmosferze.
gratulacje dla wszystkich zawodników za wiele trudu, wolę walki i charakter wojownika pokazany podczas walk na turnieju World Judo Day Cup Rzeszów 2012.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, kibicom i rodzicom
zawodników oraz sympatykom judo za doping i zapraszamy na następny Turniej Studentów i Amatorów w Judo o Puchar Dyrektora Galerii "Nowy Świat" przy Ul. Krakowskiej 20, który odbędzie się już 24 listopada 2012 (sobota) szczegóły wkrótce. Pozdrawiamy

Wyniki World Judo Day Cup Rzeszów 2012:

 

U8 KAT. 20 KG
1. Jakub Piątek (UKS”MOSIR” JASŁO)
2. WIKTORIA GAWRON (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
3. DANIEL NAJDA (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
4. FABIAN ODÓJ (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
U8 KAT. 22 KG
1. MICHAŁ LIPSKI (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. TEREZKA VENEKOVA (JUDO KAN BARDEJOV)
3. PAWEŁ SURDEL (UKJ MILLENIUM RZESZÓW),
3. NIKOLA WYTRWAŁ (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
5. PAWEŁ SOŁEK (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
5. WIKTOR ZALWESKI (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
U8 KAT. 24 KG
1. ADAM DEREO (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. IGNACY BROGOWSKI (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
U8 KAT. 30 KG
1. FILIP JAKUBOWSKI (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
2. DAMIAN ARMATA UKS”MOSIR”JASŁO)
U8 KAT. 36 KG
1. MIROSLAV VANEK (JUDO KAN BARDEJOV)
2. WIKTOR FORNALCZYK (UKS”MOSIR”JASŁO)
3. OSKAR MIKLUSZKA (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
UW 11 KAT. 30 KG
1. CZEMPAŁA EDYTA (UKS”MOSIR JASŁO)
2. MARTA LEWYK (IPPON LWÓW)
3. NIKOLA FECOWICZ (KOLPING JAROSŁAW)
UW 11 KAT. 33 KG
1. MARTYNA BARAN (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. IZABELA CUŻYTEK (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
UW 11 KAT. 36 KG
1. GABRIELA KWAŚNY (UKS”MOSIR”JASŁO)
2. NATALIA ŻMUDA (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
UW 11 KAT. 39 KG
1. EDYTA RATUSZNIK (KOLPING JAROSŁAW)
2. MARLENA MAKSYM (KOLPING JAROSŁAW)
3. DOMINIKA LEŻUKA (KOLPING JAROSŁAW)
U 11 KAT.24 KG
1. KWAŚNIAK KRZYSZTOF (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. KLUSZCZYK KACPER (ASW JUDO JASŁO)
3. DUDZIK KACPER (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
U11 KAT. 27 KG
1. SZYMON KAŹMIERCZYK (UKS”MOSIR”JASŁO)
2. ŻYRA KAROL (UKS”MOSIR”JASŁO)
3. SZALIOSKI OLIWIER (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
3. PRZYSZLAK KRZYSZTOF (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
5. WIKTOR MAZUR ((UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
5. KUDELA ADAM (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
7. WARZOCHA KACPER (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
U11 KAT. 30 KG
1. JEMKA MICHAŁ (UKS”15” KROSNO)
2. NOWAK KAMIL (UKS”MOSIR”JASŁO)
3. RUSZEL PIOTR (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
4. KOSTECKI DAWID (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
U11 KAT. 33 KG
1. JACKANIN PATRICK (JUDO KAN BARDEJOV)
2. RYBOVIC NIKOLAS (JUDO KAN BARDEJOV)
3. BUDZIASZEK BARTOSZ (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
3. KUKSENKO OLEH (IPPON LWÓW)
5. KWAŚNY MAJA (UKS”MOSIR”JASŁO)
5. PROKOP ARTUR (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
U11 KAT. 36 KG
1. KUCHARCZYK MAKSYMILIAN (UKS”MOSIR” JASŁO)
2. BIAŁOWĄS KAROL (KOLPING JAROSŁAW)
U11 KAT. 39 KG
1. CUŻYTEK SZYMON (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. URBAOSKI KRYSTIAN (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
U11 KAT. 42 KG
1. SUDYDKA SZYMON (UKS”MOSIR”JASŁO)
2. LASOTA OSKAR (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
3. ŁABA KAROL (KOLPING JAROSŁAW)
U11 KAT. 46 KG
1. PELCZAR MATEUSZ (UKS”15” KROSNO)
2. GRYBYK MYKOLA (IPPON LWOW)
3. PÓŁTORAK BARTOSZ ((UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
4. SUPEL SYLWESTER (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
U11 KAT. +51 KG
1. TOPOROWICZ WIKTOR (ASW JUDO JASŁO)
2. VERESINSKY MICHAŁ (JUDO KAN BARDEJOV)
UW13 KAT.33 KG
1. GAJECKA MARLENA (UKS”MOSIR”JASŁO)
2. NOCULA NATALIA (ASW JUDO JASŁO)
UW13 KAT 36 KG
1. GAJECKA ADRIANNA (UKS”MOSIR”JASŁO)
2. KOLBUSZ KATARZYNA (ASW JUDO JASŁO)
UW13 KAT 45 KG
1. WEIS NIKOLETA (UKS”15”KROSNO)
2. MAKARA DANIELA (UKS”15”KROSNO)
3. ŁĘTKOWSKA MARIA (UKS”15”KROSNO)
4. ŁĘTKOWSKA JANINA (UKS”15”KROSNO)
UW13 KAT 35 KG
1. PIĘTA MARCIN (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. SALA JAKUB (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
3. PIĄTEK PATRYK (UKS”MOSIR”JASŁO)
3. SHYH DANYLO (IPPON LWÓW)
U13 KAT. 42 KG
1. GRYBYK JAROSŁAW (IPPON LWÓW)
2. MEC ALEKSANDER (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
3. WRÓBEL WIKTOR (UKS”15”KROSNO)
3. DOKTOR MIKOŁAJ (ASW JUDO JASŁO)
5. KUNA WITOLD (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
5. MIKLUSZKA FILIP (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
U13 KAT 45 KG
1. WRÓBEL DAWID (UKS”15”KROSNO)
2. OGRYZEK MACIEJ (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
3. ŻYTNIAK GRZEGORZ (UKS”MOSIR”JASŁO)
4. KLOC MAKSYMILIAN (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
5. JÓZEFCZYK KACPER (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
U13 KAT 50 KG
1. WIERZBICKI KACPER (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. SVEDA MICHAL (JUDO KAN BARDEJOV)
3. WOJDYŁA MICHAŁ (UKS”15”KROSNO)
4. ACHAJEV JAROSŁAW (JUDO KAN BARDEJOV)
U13 KAT. +50 KG
1. KREMPED DANIEL (UKJ MILLENIUM RZESZÓW)
2. OLEARCIN JOZEF (JUDO KAN BARDEJOV)
3. WÓJCIK GRZEGORZ (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
3. PREJZNAR JAKUB (UKS”15” KROSNO)
5. WIECH KONRAD (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
5. SZUBRA NORBERT (UKS”15”KROSNO)
7. SYPEK MARCIN (AKADEMIA JUDO RZESZÓW)
7. BIEOKOWSKI MACIEJ (AKADEMIA JUDO RZESZÓW

Poprawiony: środa, 31 października 2012 21:17
 

Kiedy zaczynać ?

Trenować można już od małego

Minijudo UKS AJ Rzeszów

"Judo - więcej niż sport"