Trener i kadra

mgr Marcin Paśko

Trener sekcji Judo Marcin Paśko
Trener I klasy Judo
2 dan
Instruktor Pływania
Instruktor Narciarstwa
Ratownik WOPR
mgr wychowania fizycznego

Marcin Paśko instruktor Funny Judo dla dzieci

mgr Paweł Pawliczak


Instruktor Judo

2 dan

Instruktor Pływania

mgr wychowania fizycznego


Społeczność Judo

Częste pytania

P: Od jakiego wieku można zacząć trenować ?
O: 3 roku życia -uwarunkowane jest to faktycznym somatycznym rozwojem dziecka. more

P: Jak długo trwają zajęcia ?
O: Dla minijudo - 30 min, funy judo - 60 minut, sportowa i tradycyjna 90 minut. more

P: Czy dziewczynki mogą trenować na równi z chłopcami ?
O: Oczywiście - niejednokrotnie okazuje się że mają więcej zaangażowania i woli ćwiczeń niż chłopcy?. more

Q: Jak judo wpływa na osobowość trenujących?
A: Judo zmienia osobowość, kształtuje charakter, siłę woli, z małej zagubionej cichej myszki wyrośnie wartościowy człowiek, który wie czego chce i dąży aby to osiągnąć. more

Grad medali naszych zawodników

Wpisany przez marcin
poniedziałek, 25 listopada 2013 09:15
PDF Drukuj Email
Nasi zawodnicy wykorzystują Każdą okazję do rywalizacji na tatami.
Jedlicze 23.11.2013
Kraków Wisła 24.11.2013

Dwa dni i dwa Turnieje Judo w których startowali nasi zawodnicy. 23 listopada (sobota) w Jedliczu koło Krosna podczas Międzynarodowego Turnieju nasi zawodnicy zdobyli Aleksander Mec U15 waga 50 kg Złoty medal Bartosz Budziaszek U11 waga 35 Brązowy medal Dominik Stolarski U15 waga 50 kg 4 miejsce. A w niedzielę podopieczni trenera Marcina Paśko podczas Finałowego Grand Prix Białej Gwiazdy nasi zawodnicy spisali się wyśmienicie i drużynowo w całym cyklu Grand Prix Białej Gwiazdy 2013 zajęli 7 miejsce na około 20 drużyn. Indywidualnie Złote medale zdobyli: Kacper Dudzik U11 waga 26 kg Krystian Kaplita U11 waga 70 kg Srebrny medal: Bartosz Budziaszek U11 waga 35 kg Brązowe medale: Maksymilian Bednarski U11 waga 26 kg Filip Jakubowski U11 waga 32 kg kg Szymon Pawliczak U13 waga 43 kg Bardzo ładnie pokazał się również podczas swojego pierwszego większego startu Mateusz Grendys i po świetnych walkach zajął ostatecznie 5 punktowane miejsce i również zdobył punkty do klasyfikacji generalnej dla drużyny Akademii Judo Rzeszów. Pięknie nam się rozwijają nasi zawodnicy i z każdym miesiącem stają się mocniejsi. Gorące Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników!!!
Poprawiony: poniedziałek, 25 listopada 2013 11:09
 

Kiedy zaczynać ?

Trenować można już od małego

Minijudo UKS AJ Rzeszów

"Judo - więcej niż sport"