Terminy zawodów

28.10.2012 World Judo Day Cup Rzeszów 2012

(Turniej Judo dzieci)

6-7.09.2012 OPP Międzynarodowe Mistrzostwa

Juniorów i Juniorek Młodszych Wrocław

29-30.09.2012 OPP XIV Warsaw Judo Open Warszawa

15.09.2012 Międzynarodowy Turniej Judo młodzików Wolbrom

15.09.2012 Międzynarodowy Turniej Judo dzieci Jarosław

 

inne

Wydarzenia

Otwarte Mistrzostwa Judo 2011 Jasło

Otwarte Mistrzostwa Jasła 28 MAJ 2011 JASŁO

Obóz letni Tylicz 2011

Obóz letni Tylicz 2011

Częste pytania

P: Od jakiego wieku można zacząć trenować ?
O: 3 roku życia -uwarunkowane jest to faktycznym somatycznym rozwojem dziecka. more

P: Jak długo trwają zajęcia ?
O: Dla minijudo - 30 min, funy judo - 60 minut, sportowa i tradycyjna 90 minut. more

P: Czy dziewczynki mogą trenować na równi z chłopcami ?
O: Oczywiście - niejednokrotnie okazuje się że mają więcej zaangażowania i woli ćwiczeń niż chłopcy?. more

Q: Jak judo wpływa na osobowość trenujących?
A: Judo zmienia osobowość, kształtuje charakter, siłę woli, z małej zagubionej cichej myszki wyrośnie wartościowy człowiek, który wie czego chce i dąży aby to osiągnąć. more

Grupy Judo

PDF Drukuj Email
Grupa mini judo UKS AJ Rzeszów

Grupa Mini Judo- terminy zajęć - zapisy info +48 506 803 963
Grupa przeznaczona dla dzieci od 2,5 lat prowadzona metodami gier i zabaw, ćwiczymy koordynacje ruchową, reakcje na polecenia, zachowania w grupie.Zapraszamy na zajęcia w czwartki o godzinie 17-18. Więcej informacji kliknij na czytaj więcej.

czytaj więcej
Grupa FunnyJudo młodziki

Grupa Funny Judo -terminy zajęć - zapisy- +48 506 803 963
Grupa FUNNY JUDO.Adresowana jest do najmłodszych adeptów tej sztuki walki, starszych przedszkolaków i dzieci z 1-3 klas szkół podstawowych.Zajęcia przygotowują najmłodsze dzieci do sportowego Judo w wieku późniejszym.W programie tych ćwiczeń zawarte są podstawy Judo: nauka etykiety (ukłony, zachowanie w Dojo, wiązanie pasa), przewroty, techniki parterowe. Ćwiczenia są luźno prowadzone, dzieci poprzez różne gry i zabawy oswajają się z Judo. Nie jest to żmudny, nudny dla dzieci w tym wieku ciężki trening lecz dobra zabawa i możliwość wyładowania przez nie jakże potężnej energii.Zapraszamy dzieciaczki do zabawy w judo, ponieważ „judo to coś więcej niż sport”.

czytaj więcej
Grupa Sportowa

Grupa Sportowa- terminy zajęć - zapisy +48 506 803 963
Adresowana jest głównie dla dzieci z klas 2-6 szkół podstawowych oraz 1-3 gimnazjum, zarówno dziewcząt jak i chłopców.Zajęcia z dziećmi prowadzone są pod kątem sportowego, wyczynowego Judo, mają na celu wyselekcjonowanie i trening przyszłych zawodników tej dyscypliny sportu. Nadawanie kolejnych stopni szkoleniowych (pasów) odbywa się zgodnie ze sportowym regulaminem Polskiego Związku Judo, aby uzyskać promocję zawodnik musi spełnić wymagania czasowe, techniczne i sportowe (udział w zawodach i obozach sportowych).

zobacz zdjęcia
Grupa Masters - terminy zajęć - zapisy - +48 506 803 963
Grupa tradycyjna

Adresowana jest dla starszej młodzieży i osób dorosłych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn niezależnie od wieku.Trening nie jest nastawiony na wyczyn i sportowe wyniki. Kładziony jest nacisk na techniczne aspekty Judo i elementy samoobrony. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy ćwiczący mógł niezależnie od początkowej kondycji i wytrzymałości mógł dorównać innym ćwiczącym w grupie. Stopnie szkoleniowe nadawane są po spełnieniu wymagań czasowych i technicznych oraz odbyciu wymaganej ilości walk treningowych - Randori.Treningi przygotowują także do udziału konkursach, turniejach i zawodach ( MASTERS)organizowanych właśnie dla ludzi trenujących Judo rekreacyjnie. Zawody takie cieszą się rosnącą popularnością i takich imprez powstaje w kraju i zagranicą coraz więcej.

Zapraszamy na zajęcia Judo indywidualne z naszym trenerem. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przy zamkniętych drzwiach Klubu z nastawieniem na indywidualizacje i szybszy efekt prowadzonego treningu. Autorski program zawiera elementy technik walki Judo oraz podstawowe techniki samoobrony.

Zapraszamy do kontaktu z trenerem w tym celu prosimy umawiać się na telefon pod numer +48 506 803 963 lub drogą mailową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Program zajęć


Program zajęć w grupach obejmuje min.

  • * ćwiczenia ogólnorozwojowe i usprawniające,
  • * ćwiczenia korekcyjne oraz gimnastyczne,
  • * gry i zabawy ruchowe,
  • * nauka sztuki miękkiego padania,
  • * nauka i trening technik judo,
  • * nauka taktyki walki oraz przygotowanie do udziału w zawodach.